У СМИЗЬКІЙ ГРОМАДІ СТАРТУВАВ ПРОЄКТ З РОЗВИТКУ ВОЛОНТЕРСТВА

Дата: 10.07.2020 08:46

Нещодавно відбувся перший навчальний вебінар для учасників Школи волонтерства "Простір добрих справ". Молодь Смиизької громади мала нагоду більше дізнатися про суть волонтерства, його принципи та цінності, зрозуміти засади волонтерсьвого руху та згадати видатних волонтерів різних часів.

Говорили також про мотиви волонтерської діяльності. Адже звичайно, волонтери не отримують матеріальної допомоги у вигляді заробітної плати, проте вони мають дещо інше - розвиток власних здібностей, моральне задоволення, відчуття власної необхідності тим, хто потребує допомоги, відчуття, що вони приносять користь та отримують нові знання.

Учасники школи згадували і про проєкт "Будуємо Україну Разом", який реалізовувала команда БУР у Смизі в 2018 році, адже саме тоді молодь, жителі громади мали можливість познайомилися із дружною волонтерською спільнотою.

Підтримуємо і дякуємо ГО Агенція розвитку громад "Інтонація ЗМІН" за чудові ініціативи з розвитку молоді, волонтерського середовища та громадської активності.

Проєкт “Школа волонтерства "Простір добрих справ” реалізується за підтримки БО Львівська освітня фундація в рамках програми “Розвиток волонтерства в громадах”.