ОБГОВОРЮЄМО ШЛЯХИ ОРГАНІЗАЦІЇ БЛАГОУСТРОЮ КЛАДОВИЩА СМТ СМИГА

Дата: 22.07.2020 10:02

Сьогодні відбулася бесіда з священнослужителями смт Смига щодо організації благоустрою селищного кладовища.

Як знаємо, на разі за прибирання всього кладовища ніхто не відповідає. Зазвичай люди перед Великоднем прибирають окремі могили своїх родичів.
Але треба розуміти, що кладовище на території селища досить старе і за великою кількістю могил вже не має кому доглядати, тому тут швидко ростуть чагарники та постійно додається сміття.
Наприклад, в селі Шепетин нашої громади віряни вирішили цю проблему таким чином:
- знайшли відповідальну людину, яка займається благоустроєм кладовища протягом року;
- призначили відповідальну особу за збір коштів, які йдуть на оплату праці робітника.
- кожна доросла людина платить 5 грн. в місяць та впевнена, що увесь рік кладовище чисте та доглянуте.
В смт Смига складність виникає в тому, що тут багато релігійних конфесій і дійти до якогось одного знаменника не так легко.
Тому вирішили вивчити досвід з цього питання і в інших громадах та знайти найбільш оптимальне для нас рішення. Священнослужителі готові розмовляти з вірянами, доносити інформацію та сприяти вирішенню цієї проблеми.
Якщо маєте якісь ідеї як ефективно організувати благоустрій кладовища в наших реаліях, будемо вдячні за пропозиції.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)