Поліцейські офіцери громади навчаються аспектам реагування на випадки домашнього насильства

Дата: 22.07.2020 14:58

21 липня 2020 року розпочалось навчання поліцейських офіцерів громад Рівненщини на тренінгу «Законодавчі основи та практичні аспекти реагування поліцейського офіцера громади на випадки домашнього насильства ».
Мета навчання – налагодити максимально ефективну взаємодію у реагуванні на випадки домашнього насильства та насильства за ознакою статі на рівні об'єднаних територіальних громад Рівненщини.
До заходу приєднались фахівці системи БПД Рівненщини.
Зокрема, начальник Рівненського бюро правової допомоги Ілона Куль розповіла про роль центрів безоплатної правової допомоги у захисті прав потерпілих від домашнього насильства, навівши приклади судової практики.
Старший інспектор з особливих доручень УПД ГУНПУ в Рівненській області Олег Шандрук ознайомив присутніх з поточною ситуацією в області щодо застосування адміністративної та кримінальної відповідальності за вчинення домашнього насильства.
Завтра - наступний тренінг.
Захід проведено фахівцями ГО "Центр підтримки громадських ініціатив "Чайка" в рамках проекту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що впроваджується організацією Пакт Україна за підтримки Уряду Канади.

Pact Ukraine
Поліцейський офіцер громади в Рівненській області
Регіональний центр з надання БВПД у Рівненській області

Світлина від Larissa Gunko.Світлина від Larissa Gunko.Світлина від Larissa Gunko.Світлина від Larissa Gunko.Світлина від Larissa Gunko.Світлина від Larissa Gunko.Світлина від Larissa Gunko.