Дата: 23.07.2020 13:30

Запрошуємо взяти участь в 4 турі Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Олімпійське літо» у Рівненській області

За його умовами учасникам потрібно буде виконувати спортивні активності з використання обов’язкового спортивного інвентарю – футбольного м’яча (наприклад, різні набивання, жонглювання, або футбольні вправи, використання м’ячів у естафетах тощо). Допускається використання іншого спортивного інвентарю та більше футбольних м’ячів.

Для участі необхідно:– здійснити підписку на сторінку Спорт для всіх Рівненщини у соціальній мережі «Фейсбук»;– поширити подію «Олімпійське літо на Рівненщині. 4 тур» на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» з позначкою аудиторії «Публічно»;– з 24 липня (00 год. 00 хв.) до 27 липня 2020 року (11 год. 00 хв.) розмістити (завантажити) відео у цю подію

https://www.facebook.com/events/3118113601613707/. Рекомендована тривалість не більше 60 секунд безперервного відео, на якому повинно бути повністю видно учасника з футбольним м’ячем (додатково з іншим спортивним інвентарем).

вказати прізвище та ім’я учасника, який виконує активності на відео.

Активності повинні відбуватися у форматі, який не порушує чинних норм карантину.

Учасниками заходу можуть бути діти та молодь Рівненської області!!!

Дорослим членам сім’ї дозволяється допомагати дитині. Якщо відео неможливо буде ідентифікувати (не зазначена вся необхідна інформація), тоді вони організаторами не будуть враховуватися.

Рекомендується завантажувати не більше одного відео від учасника!!!

Перемогу здобуває той учасник, що демонструє активності, відео з яким отримає найбільше вподобань. Якщо кількість таких учасників два та більше, то перевага надається тому, чиє відео отримало найбільше поширень.

Підсумки будуть висвітлені до 15 години 27 липня 2020 року на сторінці у соціальній мережі Фейсбук «Спорт для всіх Рівненщини».

Детальніше - http://sportforall.rv.ua/?page=3&article=2172

Визначено переможців заходу «Олімпійське літо на Рівненщині. 1 тур»