Звернення головного лікаря до мешканців громади

Дата: 24.07.2020 12:15

Головний лікар КНП «Смизький ЦПМСД» Потоцький Олександр звертається до мешканців громади:

"Враховуючи, що за останні декілька днів в нашій громаді підтвердили 3 нові випвдки захворювання на COVID-19 (с. Онишківці – 1, смт Смига – 2), хочу звернутися до жителів Смизької ОТГ з проханням дотримуватися умов карантину. Така ситуація не є критичною, проте показує, що наше здоров’я у великій мірі залежить від нашої свідомості. Найголовніші вимоги – користуватися засобами індивідуального захисту та дотримання соціальної дистанції в громадських місцях. Також людям, які знаходяться в групі ризику (люди похилого віку та особи, що мають хронічні та тяжкі захворювання) варто  обмежити коло свого спілкування. Хочу звернутись до всіх, кому буде потрібна медична допомога, інформувати свого сімейного лікаря про Ваші можливі контакти по коронавірусу, зв'язуйтесь з лікарем спочатку по телефону, оговорюйте з ним всі ваші подальші діі, не поширюйте інфекцію. Так ми зможемо мінімізувати контакти і локалізувати вогнище інфекціі. Це дуже важливо! Прохання дотримуватись карантину і у разі необхідності - правил самоізоляціі.

Будьте здорові! Бережіть себе і своіх близьких!