Рішення виконавчого комітету, що стосуються комунальних служб громади

Дата: 30.07.2020 15:16

Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету Смизької селищної ради, де були прийняті рішення, що стосуються діяльності комунальних підприємств Смизької селищної ради.

Рішення "Про діяльність КП "Комунальник":
1) Рекомендувати дирекції КП "Комунальник":
- до 01 жовтня 2020 року провести збори та погодити перелік послуг із укладанням договорів із жителями багатоквартирних житлових будинків;
- підготувати заходи щодо покращення господарської діяльності і плані збільшення переліку надання послуг (фінансово доступних);
- провести додаткову інвентаризацію та взяття на баланс безгосподарської системи водопостачання;
- розробити схему та калькуляцію на прокладання 300 м водогону на житловий масив новобудов з передбаченням 4-х пожежних гідрантів.
2) Створити комісію з реформування діяльності КП «Комунальник» на 2021 – 2026 роки.

Рішення «Про затвердження тарифів на водопостачання»:
1) Встановити для ДПК «Комунальник - Студянка» з урахуванням економічного обгрунтування тарифів і забезпечення прибуткової роботи підприємства, тарифи на послуги з централізованого водопостачання в розрахунку на 1 куб. м. у розмірі 16 гривень з 01 серпня 2020 року.

Рішення «Про затвердження розцінки на послуги КП «Комунальник»:
1) Затвердити розцінки на послуги КП «Комунальник» Смизької селищної ради по прибиранню місць торгівлі на території погодженої для виїздної торгівлі в смт Смига від твердих побутових відходів – 10 грн за 1 погонний метр.
2) Директору КП «Комунальник» Загородньому П. П. укласти договори про надання послуг з суб’єктами торгівлі.
3) Операції з коштами сплаченими за послуги, проводити виключно через касовий апарат.

Світлина від Смизька громада.