31 ЛИПНЯ 2016 РОКУ В СМИЗЬКІЙ ОТГ ВІДБУЛИСЯ ПЕРШІ ВИБОРИ
Дата: 31.07.2020 16:38
Кількість переглядів: 305
В цей день, 31 липня, рівно чотири роки тому в Смизькій селищній об'єднаній територіальній громаді відбулися перші місцеві вибори. До складу місцевої ради було обрано 26 депутатів та селищного голову.
1 січня 2020 року вступив у силу Виборчий кодекс, а Закон «Про місцеві вибори» практично втратив чинність. Апробувати Виборчий кодекс українці зможуть на місцевих виборах, які відбудуться відповідно до Конституції, 25 жовтня цього року. Про зменшення кількості депутатів та інші особливості нового виборчого законодавства можна почитати за посиланням нижче.
https://decentralization.gov.ua/news/12234