Щодо організації благоустрою кладовища в смт Смига

Дата: 05.08.2020 12:48

Сьогодні відбулася вже друга зустріч з священнослужителями храмів смт Смига, де обговорювалось питання організації благоустрою місцевого кладовища.

Остаточно вдалось домовитись про наступні речі:

1. Відповідальним за благоустрій, планування та ведення господарської діяльності на території кладовища призначено Гром’яка Василя Ярославовича. В обов’язки входить косіння трави та зілля, вирубка чагарників, прибирання сміття, відведення та погодження місця захоронення померлих, контроль за дотриманням порядку при встановленні пам’ятників. У разі виникнення організаційних та інших питань звертатись до вище згаданої відповідальної особи за телефоном +380665344797.
  2. Організовується збір коштів для здійснення оплати праці та придбання необхідного інвентарю для благоустрою кладовища у розрахунку 5 грн  на місяць з всіх дорослих (повнолітніх) членів сім'ї. Кошти можна здати в касах церков або в бібліотеках смт Смига та с. Стара Миколаївка.

У касах храмів та бібліотеках будуть відомості, де буде зазначатись:

1. Прізвище, ім’я, по батькові представника домогосподарства.
  2. Населений пункт, вулиця.
  3. Номер телефону.
  4. Період, за який здійнюється оплата. (напр. серпень або серпень-жовтень).
  5. Кількість повнолітніх членів сім’ї.
  6. Сума.
  7. Підпис.
  1. Загальне зведення коштів та зберігання всіх відомостей буде здійснювати Смизька центральна бібліотека, а звіти про надходження та видатки помісячно будуть оприлюднюватись на сайті Смизької селищної ради.
  2. Попередньо погоджено за серпень виконати роботи по облагородженню території кладовища на суму 8000 грн.
  3. Вирішили розробити Положення про функціонування та утримання кладовищ Смизької селищної ради. Хто має бажання долучитись до розробки даного положення просимо у письмовому вигляді надавати свої пропозиції виконавчому комітету Смизької селищної ради.

Дана ініціатива є проявом громадської свідомості та спільно реалізується громадськістю, виконавчим комітетом смизької селищної ради та Смизькою центральною бібліотекою.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)