Стартує онлайн велоквест #ВсеБудеВелосипедно

Дата: 10.08.2020 17:52

Сьогодні, 10 серпня, стартує онлайн велоквест #ВсеБудеВелосипедно, який втілює активна молодь ГО «Центр ініціатив «Віадук» за підтримки Управління молоді та спорту Рівненської ОДА. Він триватиме протягом 2 місяців (серпень та вересень).

Під час квесту потрібно виконувати цікаві практичні та теоретичні завдання, і навіть жартівливі. За кожне виконане завдяння у додатку Badge Wallet учасники будуть отримувати цифрові відзнаки. Є можливість обирати, у якій послідовності їх виконувати.

Всі учасники отримають велосувеніри, а найактивніші, ті хто пройдуть квест повністю – велоподарунки. Участь у квесті поряд з учасниками з інших трьох громад Рівненщини, можуть взяти також жителі Смизької ОТГ. Вік учасників від 14 років.

Детальніше https://www.facebook.com/Centr.Viaduk/posts/912773869220944

Партнером проекту від Смизької громади є Агенція розвитку громад "Інтонація ЗМІН".

Світлина від Центр ініціатив "Віадук".