БІБЛІОТЕКА-ФІЛІЯ С.СТУДЯНКА ЗДОБУЛА ПЕРЕМОГУ У КОНКУРСІ "КРАЩА СІЛЬСЬКА БІБЛІОТЕКА"

Дата: 11.08.2020 16:08

ГО "РОВ УБА" рада оголосити результати конкункурсу "Краща сільська бібліотека".  Огляд-конкурс проводиться серед сільських бібліотек Рівненської області. Цьогоріч конкурс запропонував дві пріоритетні теми, які розкривають досвід публічних бібліотек у напрямку організації сучасного бібліотечного середовища та промоції читання. Учасниками стали сільських філії централізованих систем Володимирецького, Зарічненського, Корецького, Костопільського, Сарненського, Рокитнівського районів, Бугринської, Смизької об'єднаних громад.

Так, за підсумками огляду-конкурсу "Краща сільська бібліотека" перемогу здобули:

-**У номінації «Сучасна бібліотека громади»:**

- Лисюк Оксана Миколаївна, бібліотекар ПШБФ с. Вільгір, Гощанський район (Бугринська ОТГ).

- Басюк Наталія Мусіївна, завідувачка Половлівської ПШБ, Володимирецький район.

-**У номінації "Промоція читання":**

- Кузьмич Валентина Сергіївна, провідний бібліотекар ПШБФ с. Студянка Смизької ЦБ, Дубенський район (Смизька ОТГ),

- Місюра Лідія Петрівна, бібліотекар бібліотеки-філії с. Кам’яне, Рокитнівський район.

Нагородження переможців відбудеться в вересні, у переддень Всеукраїнського дня бібліотек.

Вітаємо автора конкурсної роботи провідного бібліотекаря бібліотеки-філії с. Студянка Кузьмич Валентину Сергіївну з перемогою в конкурсі. Бажаємо натхнення, активних читачів, нових успіхів та дякуємо за розвиток бібліотечної справи нашої громади.

Світлина від Іри Польової.