ЗРОСЛИ ШТРАФИ ЗА СПАЛЮВАННЯ СУХОЇ РОСЛИННОСТІ І ЇЇ ЗАЛИШКІВ

Дата: 18.08.2020 13:25

Починається сезон прибирання городів, косіння бур’янів. Тому хочемо нагадати, що спалювання сухої рослинності заборонено Законом України.

Для недопущення подальшого випалювання сухої рослинності та її залишків відповідно до Закону України від 13.04.2020 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою збереження довкілля щодо посилення відповідальності за дії, спрямовані на забруднення атмосферного повітря та знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу» збільшено розмір штрафів за порушення вимог пожежної безпеки в лісах та самовільне випалювання рослинності або її залишків. Відповідні зміни даним законом внесено до статей 77 та 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Так відповідно до змін штраф на громадян становлять від 3060 грн. до 15300 грн. Для посадових осіб за ті самі порушення від 4590 грн. до 30600 грн.

Спалювати суху рослинність та сміття – заборонено! | ЗНАЮТЬ ВСІ