Урочистості з нагоди Дня Незалежності Україн

Дата: 24.08.2020 18:25

Сьогодні  в День Незалежності України в смт Смига зібрались жителі селища аби у спільному молебні помолитись за Україну та її щасливе майбутнє. Секретар селищної ради Польова Н. Б., заступник селищного голови Федоров О. М. разом з головою Дубенської РДА Іщуком В. С. та керівником ДП «Рівнеторф» Ващуком С. В., поклали квіти біля меморіальної дошки, на могилі загиблого односельчанина, учасника російсько-української війни, героя рідного краю Сергія Кочетова та біля пам'ятника  Героям Небесної Сотні.

У с. Берег відбулася панахида за ще одним героєм нашої громади, який поклав своє життя за Батьківщину, Дмитром Момотюком. Також відбулося покладання квітів біля меморіальної дошки та на могилі воїна.