Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»

Дата: 25.08.2020 10:58

19 вересня 2020 року Україна разом із мільйонами активістів із 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day».

Акцію організовує ГО «Let`s do it, Ukraine»  за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства закордонних справ України.

В заходах візьмуть участь люди, незалежно від віку та географії, адже головна мета прибирання полягає в об'єднанні заради досягнення спільної мети - порятунку планети від сміття. До акції приєднаються органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, представники громадських організацій та об’єднань, соціально-відповідального бізнесу зі всієї України.