Виставка "Мистецтво одного села" в с. Берег

Дата: 04.09.2020 08:48

Комунальний заклад «Центр культури та дозвілля» Смизької селищної ради започаткував проект зі створення виставок  виробів народних умільців під назвою «Мистецтво одного села». Такі виставки будуть організовані всіма клубними установами громади і мають на меті популяризувати українське національне народне мистецтво, мотивувати народних умільців продовжувати справу розвитку мистецтва свого села та передавати свій досвід молоді.

Першу виставку «Українська світлиця» було відкрито вчора в селі Берег. Вона буде діяти ще протягом тижня і всі бажаючі зможуть її відвідати. На виставці представлені  різноманітні роботи декоративного мистецтва, а саме, вишивка хрестиком, гладдю, бісером, стрічками, витинанки, тканна продукція, глиняний посуд, предмети побуту та ін.

На відкриття виставки завітали секретар Смизької селищної ради Польова Н. Б. та заступник селищного голови Федоров О. М. Вони привітали народних митців села Берег, подякували за нелегку працю з продовження віковічних мистецьких традицій краю та побажали всі свої знання та вміння передати підростаючому поколінню.

Роботи для виставки надали наступні народні умільці с. Берег:

Пащук Людмила, Пащук Катерина, Тимчук Софія, Нагорна Валентина, Левчук Людмила, Козаченко Наталія , Карп’юк Галина, Кухарська Людмила та ін.

Дякуємо щиро за те, що даєте змогу споглядати таку красу та зберігаєте, розвиваєте народне мистецтво свого рідного села.