Інформація щодо виготовлення документації на ремонт дороги  Онишківці – Стара Миколаївка та часткового облагородження цієї дороги вже зараз

Дата: 04.09.2020 14:07

Смизька селищна рада уклала два договори на фінансування проведення інженерних вишукувальних робіт на загальну суму 98,038 тис. грн., що включать в себе геологічні вишукування та топографо-геодезичну зйомку автомобільної дороги територіального значення Т-18-22 Онишківці – Стара Миколаївка.

Станом на сьогодні, САД у Рівненській області надано дозвіл на написання ПКД, тому приступаємо до розроблення проектно – кошторисної документації на поточний середній ремонт цієї дороги.

Наразі частково виконані роботи по облагородженню автодороги:

- косіння узбіч с. Стара Миколаївка- с. Студянка, косіння та грейдерування узбіч частини дороги с. Студянка – с. Берег – Група компаній «Vitagro»;

- корчування коріння чагарників на узбіччях дороги – Смизька селищна рада;

- підсипання сумішшю узбіччя, ямковий ремонт вибоїн асфальтною крихтою (фрезератом) - Дубенське дорожньо-експлуатаційне управління у Рівненській області.