Вітання з нагоди Дня підприємця

Дата: 06.09.2020 11:49

Шановні підприємці Смизької громади!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом Днем підприємця!

За традицією, у першу неділю вересня у нашій державі відзначається День підприємця. Свято встановлено Указом Президента України ще у 1998 році, щоб відзначити важливу роль, яку відіграє цей сектор економіки у формуванні нового економічного ладу, розвитку демократії та громадянського суспільства.

Кожен із нас знає, що започатковувати і розвивати власну справу – велика відповідальність та нелегка праця.

Тож у  цей день  ми вітаємо енергійних, ініціативних людей, які зуміли організувати і успішно розвинути свою справу, людей, які не  тільки взяли на себе відповідальність за добробут своєї сім’ї, але й створюють нові робочі місця, постачають на ринок вітчизняні товари, надають послуги, наповнюють бюджет держави та громади, підтримують місцеві громадські ініціативи.

Це свято стало визнанням виняткової ролі підприємців не тільки в економічних, а і в соціальних перетвореннях, які відбуваються в нашому суспільстві.

У всіх демократичних країнах світу рушіями змін в громадах є саме малий та середній бізнес.

Від імені Смизької селищної ради хочу подякувати Вам за сумлінну працю, наполегливість та підтримку, яку Ви надаєте громаді у вирішенні соціально-економічних проблем і висловити сподівання на подальшу плідну співпрацю у справі поліпшення добробуту жителів Смизької ОТГ.

Радіємо, що в нашій громаді є соціально-відповідальний бізнес, підприємці з чіткою громадянською позицією.

Висловлюємо повагу підприємцям, без підтримки та спонсорської допомоги яких неможливо уявити благодійну діяльність в громаді.

Зичимо, щоб започаткована Вами справа була успішною. Відтак, успішною і багатою буде Смизька громада і вся Україна.

Бажаємо всім підприємцям міцного здоров’я, щастя, добра, фінансової стабільності, вірних друзів, надійних партнерів та нових здобутків у підприємницькій діяльності! Щастя,  миру і злагоди Вам і Вашим родинам!

Заступник селищного голови                                                         Олександр Федоров