Можливості для молоді Смизької ОТГ: Стажування в Німеччині (Ваканція: екофермер)

Дата: 08.09.2020 10:11

Повне стажування фермера (м / ф) протягом 2-3 місяців

у Німеччині, регіоні "Lausitz"

Екологічне господарство Ігнака Весела

Hornigstrasse 25

01920 Кроствіц

Ми невелике сільськогосподарське господарство, яке спеціалізується по екологічному вирощуванню сільськогосподарської продукції.

У вересні/жовтні 2020 року ми пропонуємо зацікавленій молодій людині з України у співпраці з асоціацією «Steinleicht eV» (Німеччина) та Агенція розвитку громад “Інтонація ЗМІН” (Україна) стажування на посаді фермера. Стажисти будуть займатися виробництвом сільськогосподарської і тваринницької продукції ринково орієнтованої якості, використовуючи методи органічного землеробства. Крім того, вони будуть здійснювати господарські операції в сільськогосподарських господарствах.

Вимоги до цього стажування:

• Добре знання німецької мови (принаймні B1) та інтерес до німецької мови;

• Професійне навчання або кваліфікація фермера;

• Вік від 18 до 25 років;

• Інтерес до природи та навколишнього середовища, а також до поводження з тваринами;

• Компетентність та наявність професійних навичок;

• хороший фізичний стан та відсутність проблем зі здоров'ям;

• Водійське посвідчення класу "T" (водіння тракторів) було б перевагою;

• Бажане посвідчення водія автомобіля та власний автомобіль, але це не обов'язково.

Опис роботи:
- 8 годин на день або 40 годин на тиждень (стажування на повний робочий день; з понеділка по п’ятницю 8 годин на день);
- Допомога при збиранні та догляді за рослинами;
- Технічне та комерційне управління;
- Робота в стайні та догляд за тваринами;
- Офісна робота (Word, Excell).

Під час стажування ви дізнаєтесь, як ми надаємо товарний вигляд наших плодам, як ми доглядаємо та збираємо рослини. Сюди також відноситься технічне та комерційне управління компанією. Ми живемо на нашій невеликій мальовничій сербській фермі (наша рідна мова "сорбська" дуже схожа на українську мову). У нас є домашні тваринами (коти, собаки, а також свині), які також потребують догляду. У самому селі також багато коней, бо вони є частиною нашої сорбської культури.
Ви отримаєте від нас заробітну плату за період стажування, що дасть вам змогу залишатися з нами. Підтримка приїзду та виїзду, поїздки на місці, проживання та догляд на місці організовуються двома організаціями "Steinleich e.V." та Агенція розвитку громад “Інтонація ЗМІН”. Паралельно з вами на місці будуть інші стажери з України.
Асоціація "Steinleicht e.V." на місці пропонує різноманітні культурні дозвілля для всіх українських інтернів, щоб у вихідні не було часу для нудьги.

Якщо ми зацікавили Вас, надішліть наступний перелік документів на e-mail  changeintonation@gmail.com:
• мотиваційний лист для заявки (німецькою та українською мовами);
• резюме (німецькою та українською мовами);
• довідки про стан здоров'я, сертифікати, документи про освіту та рівень знань з німецької мови,

Якщо у вас виникли запитання, надішліть їх на вказану електронну адресу. Ми з нетерпінням чекаємо на вашу заявку!

Екоферма + Спасів Скит :: Одноденний Тур від Kraina UA :: Країна Ю Ей