19 вересня 2020 р. - Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»

Дата: 09.09.2020 11:50

19 вересня 2020 року о 10:00 Україна, разом із мільйонами активістів зі 180 країн світу, вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». В акції візьмуть участь люди, незалежно від віку та географії. Українці із міст та містечок, сіл та селищ об’єднаються заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.

Запрошуємо Вас та Ваш колектив долучитись до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» яке відбудеться 19 вересня о 10:00 у 24 областях України

• Прохання надати інформаційну підтримку розмістивши анонс акції на ваших інформаційних ресурсах, сайтах, в соціальних мережах.

• Долучитись до прибирань на центральних локаціях або робити маленькі прибирання разом зі своїми родинами та командами.

• Робіть фото до та після прибирань, відмічайте нас в соціальних мережах

користуйтесь хештегами: #побачивприбери #letsdoitukraine #worldcleanupday

Цього року акція відбудеться із дотриманням карантинних норм та правил техніки безпеки. Обов’язковою вимогою є наявність захисних масок, рукавичок та врахування соціальної дистанції. У зв'язку з цим Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» пропонує три форми участі:

• Індивідуальні прибирання. Прибирання із друзями, родиною або колективом може стати оригінальною формою дозвілля. А для мотивації перетворіть його на змагання. Обирайте забруднене місце й сміливо вирушайте вперед. Після прибирання важливо донести зібране до найближчого сміттєвого баку. За можливості сортувати зібране і здати в найближчий пункт прийому вторинної сировини. Збиратися в групи можна, але кількість учасників має бути обмежена згідно правил карантинних зони, в якій ви знаходитесь, а площа достатньо великою для дотримання соціальної дистанції. Закликаємо учасників робити фото на локаціях до і після прибирання, відмічати організаторів у соціальних мережах, користуючись хештегами #побачивприбери #letsdoitukraine #worldcleanupday та бути прикладом для інших. А результати своїх прибирань фіксувати на сайті letsdoitukraine.org.

• Цифрове очищення. Нову форму прибирання можна проводити в будь-якому зручному місці та в будь-який час. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії.

• Картографування. Встановити безкоштовний мобільний додаток «TrashOut» та відмічати забруднені і очищенні території.

Реєстрація результатів участі (компаній, організацій, установ) для підбивання підсумків міжнародної акції в Україні за посиланням: https://forms.gle/fZDP9c4HeSGMebxPA

(прохання надіслати до 25 вересня 2020 року).

Розраховуємо на кожного з Вас!

Завдяки глобальній співпраці ми будемо розвивати колективне усвідомлення, впливовий міжгалузевий сектор і багатонаціональне співробітництво. Разом ми можемо досягти — здійснення необхідних позитивних еко змін в суспільстві.

Тільки разом, завдяки позитивній співпраці, ми виконаємо нашу місію для людей і планети.

В додатку до листа – інформаційний анонс акції з посиланнями на візуальні матеріали та промо-ролики, інструкція організації локацій прибирань та інструктаж техніки безпеки.

Контактні особи:

Національний координатор КСВ учасників прибирань – Аліна Маєвська тел. +38(097) 486 08 60

Національний координатор відділу соціальної реклами – Наталія Панченко, тел. +38(097)5018050

Національний координатор по роботі зі ЗМІ, керівник прес центру – Анна Ваглай, тел. +38(097) 928 98 70

Координатор у Рівненській області – Сергій Щербатюк, тел. +38(096) 950 27 88

Ми готові до оперативної співпраці, контакти команди та координаторів на сайті letsdoitukraine.org.

ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ Є ВСЕ ЩО МОЖЕ ЗНАДОБИТИСЬ ПІД ЧАС ОРГАНІЗАЦІЇ ПРИБИРАННЯ: АФІША, ПОСІБНИК ПРО АКЦІЮ, ПРЕС АНОНС, ІНСТРУКТАЖ ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ, ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА ЦИФРОВОГО ПРИБИРАННЯ, БЕЙДЖ КООРДИНАТОРА, БРИФ КООРДИНАТОРА ПРИБИРАННЯ,  ЛОГОТИПИ.

З повагою та надією на співпрацю,

Юлія Мархель,

Член-засновник міжнародного руху Let’s Do It World,

Президент Всеукраїнського молодіжного руху Let’s do it Ukraine, голова Всеукраїнського організаційного комітету акції Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»