13 вересня відбулося районне фольклорне свято "З народної криниці" та рейтинг громадської шани "Золотий колос"

Дата: 14.09.2020 13:31

У зв’язку з карантинними обмеженнями, цьогоріч святкове дійство проходило на території Мирогощанського аграрного коледжу.

В програмі відбулося:

- молебень за Україну;

- нагородження кращих майстрів - переможців конкурсів народного ремесла;

- концертна програма народних колективів району;

- виставки-конкурси "Краща вишиванка", "На рушникові доля вишита моя", "Краща обжинкова композиція";

- підведення підсумків онлайн-голосування "Відеопредставлення сільських, селищної рад району".

- вручення відзнак рейтингу громадської шани "Золотий колос".

Смизька об’єднана територіальна громада нагороджена за ІІІ місце в конкурсі «На рушникові доля вишита моя», а  тимчасово виконуючий обов’язки директора ДП «Рівнеторф» Ващуку Сергію Володимировичу вручено відзнаку у номінації "Кращий товаровиробник" рейтингу громадської шани "Золотий колос".

Дякуємо КЗ "Центр культури та дозвілля", закладам дошкільної та середньої освіти, Смизькійцентральній бібліотеці за участь та представлення Смизької громади на заході.Фото без описуФото без описуФото без опису