Адміністрація Смизької селищної ради висловлює подяку за ямковий ремонт дороги від с. Стара Миколаївка до с. Берег

Дата: 18.09.2020 09:11

Вже довгий час серед жителів громади ведуться дискусії щодо незадовільного технічного стану автомобільної  дороги територіального значення Онишківці – Стара Миколаївка. Наразі розробляється  проектно – кошторисна документація на поточний середній ремонт цієї дороги, який буде здійснено в майбутньому.

Аби хоч трохи покращити стан дорожнього покриття Смизька селищна рада неодноразово зверталася до Дубенської райдержадміністрації, Служби автомобільних доріг в Рівненській області.

Зазначаємо, що вищевказана автомобільна дорога з’єднує 8 населених пунктів Смизької ОТГ: с.Онишківці, с.Тур’я, с.Сапанівчик, с.Миньківці, с.Берег, с.Комарівка, с.Студянка, с.Миколаївка із адміністративним центром, який розташований в смт Смига.

Саме тому ремонт цього автошляху є пріорітетним питанням.

Адміністрація Смизької селищної ради висловлює подяку голові Дубенської РДА Іщуку В. С., начальнику Служби автомобільних доріг в Рівненській області Вострікову О. М. та начальнику Дубенського ДЕУ Гамернику Т. В. за те, що з розумінням віднеслись до наших звернень та посприяли ямковому ремонту та облагородженню узбіч автодороги від Ст. Миколаївка до с. Берег. Фото без опису