Соціальні працівники Смизької селищної ради навчаються протидії гендерно зумовленому насильству

Дата: 01.10.2020 16:30

Сьогодні, 01 жовтня 2020 року, в Дубенській міськрайонній філії Рівненського обласного центру зайнятості триває семінар- тренінг "Протидія гендерно зумовленому насильству, допомога постраждалим". Освітяни, психологи , фахівці соціальної сфери, служби у справах дітей та інші представниці дотичних до проблеми домашнього насильства структур з Смизької, Привільненської та Тараканівської ОТГ вивчають та презентують новели законодавства, порядок взаємодії у випадках вчинення насильства , приймають участь у "Оксфордських дебатах" щодо подолання суспільних стереотипів, діляться власним досвідом та напрацьовують алгоритм взаємодії у випадках реагування на насильство, в тому числі стосовно дітей.

Захід проводиться фахівцями ГО "Центр підтримки громадських ініціатив "Чайка" в рамках проекту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що впроваджується організацією Пакт Україна за підтримки Уряду Канади.