У Смизі відбувся форум "Молодь змінює громаду"

Дата: 07.10.2020 14:32

У цю неділю у відкритому просторі Смизької музичної школи відбувся форум  "Молодь змінює громаду", де підбивали підсумки діяльності Школи волонтерства "Простір добрих справ".

На жаль, погодні умови не дозволили зробити його оpen-air. Проте, учасники форуму зовсім не засмучені, адже це не завадило їм чудово провести час у неформальному спілкуванні. Ось що пишуть про захід його організатори, Агенція розвитку громад "Інтонація ЗМІН":

З радістю згадували всі наші активності, заходи та проєкти, які були реалізовані в рамках школи волонтерства. А їх було дуже багато:

-он-лайн навчання (волонтерство, робота в команді, проєктний менеджмент, залучення ресурсів);

- Оф-лайн зустріч (робота над власними ідеями та проєктами) - урочище "Заброддя";

- Створення креативної студії "З творчістю на "ти" під менторством Оксани Нагорної (с. Шепетин);

- Об'єднання юних зоозахисників Шепетина (відео та дописи щодо безпритульних тварин);

- Висадження алеї чорнобривців в смт Смига;

- Візит до Мирогощанського іподрому, пригощання тварин та надихаючі історії волонтерів, які доглядають зараз за конями.

- Створення кінотеатру просто неба "Спіріт" в с. Шепетині.

- Толока в парку "Дубина" смт Смига;

- Учасники школи з Смиги, хлопці велосипедисти та скейтбордисти написали звернення в селищну раду щодо виділення ділянки під скейтмайданчик та зібрали більше 180 підписів жителів Смиги;

- Долучення учасників школи волонтерства до проєкту з розвитку фінансової грамотності "КАПУСТА_ ДВІЖ";

- Участь у Всесвітньому дні прибирання;

- Участь у створені муралу в парку у Смизі.

Привітала учасників школи волонтерства та вручила сертифікати голова Агенції розвитку громад "Інтонація ЗМІН" Вікторія Костюк.

Також на заході були присутні гості. Яна Сташків - координаторка БУР-осередку в м. Львів, поспілкувалась з молоддю про враження від волонтерської роботи над створенням муралу. А Іванна Мрига, голова громадської організації «Інсорс» розповіла про роботу з молоддю в їхній організації та про молодіжні проєкти в Шумській громаді.

Руднік Галина – керівниця проєкту «Школа волонтерства «Простір добрих справ» подякувала партнерам -Смизькій селищній раді, Смизькій дитячій музичній школі, ГО "Інсорс", а особливо Львівська освітня фундація за підтримку наших ініціатив.

На завершення часники проєкту поділились своїми враженнями від участі в Школі волонтерства «Простір добрих справ» та віршами, грою на музичних інструментах привітали учасників форуму.

А ми нагадуємо всім, хто став частинкою нашої волонтерської спільноти, що ми на цьому не завершуємо, будемо й надалі разом робити нашу громаду кращою. І зовсім скоро ми на нашій сторінці будуть опублікуємо відеосюжети з найактивнішими учасниками Школи волонтерства "Простір добрих справ".

Проєкт “Школа волонтерства "Простір добрих справ” реалізується за підтримки БО Львівська освітня фундація в рамках програми “Розвиток волонтерства в громадах”.