19 жовтня 2020 року відбудеться День відповідальності людини

Дата: 16.10.2020 21:25

Чи можуть існувати права людини без відповідальності людини? В сучасних реаліях світової економічної кризи та пандемії слово «відповідальність» набуває важливішого значення. Окрім адміністративної чи кримінальної відповідальності, ми починаємо розуміти відповідальність як добровільний обов’язок, responsibility на всіх рівнях — перед собою та світом, свідомий вибір власної життєвої позиції та стиль життя, здатний творити позитивні зміни.

19 жовтня 2020 року великому українцю, візіонеру, відомому економісту та меценату, автору Декларації відповідальності людини Богдану Гаврилишину виповнилося б 94 роки. Саме у цей день Фонд родини Богдана Гаврилишина розпочинає велику адвокаційну кампанію на підтримку впровадження Всеукраїнського дня відповідальності.

Під час онлайн-марафону відомі українці та українки стануть голосами кожного з пунктів Декларації відповідальності людини та висловлять свою думку щодо відповідального ставлення до життя.

Гості онлайн-марафону:

• Дочки Богдана Гаврилишина та засновниці фонду: Христина Гаврилишин-Батрух, старша стратегічна радниця Lundin Petroleum AB, (Женева), членкиня Наглядової Ради Lundin Foundation (Ванкувер) та Міжнародного філантропічного товариства (Стокгольм); Патриція Шморгун Гаврилишин, засновниця та партнер компанії Porcelain Medical Group, співзасновниця Печерської міжнародної школи в Києві;
  • Блаженніший Святослав Шевчук,­ Глава УГКЦ;
  • Уляна Супрун, в.о. міністра охорони здоров’я України, громадська активістка та реформаторка;
  • Руслана Лижичко, співачка, композиторка, громадська активістка;
  • Володимир Лавренчук, банкір та економіст, колишній голова правління банку Райффайзен Банк Аваль;
  • Анжеліка Рудницька, телеведуча, громадська активістка, майстриня;
  • Павло Шеремета, менеджер-економіст, засновник Києво-Могилянської бізнес-школи (KMBS), керівний партнер компанії «Прорив.in.ua»;
  • Денис Блощинський, засновник 42 Agency, співзасновник фонду «З Країни в Україну», співорганізатор Alfa Jazz Fest, музикант;
  • Ірина Іванчик, підприємиця, засновниця благодійного фонду «Повір у себе»;
  • Богдан Бенюк, актор театру та кіно, заслужений артист України, співзасновник Театральної компанії «Бенюк і Хостікоєв»;
  • Євген Глібовицький, журналіст, політолог, учасник Несторівської експертної групи.
  • Олександра Матвійчук, координаторка Євромайдан SOS, голова правління Центру Громадянських Свобод.

Модератори:

Олена Бекреньова, Голова Фонду родини Богдана Гаврилишина;

Роман Коляда, журналіст, ведучий, музикант.

Онлайн марафон відбудеться 19 жовтня з 12:00 до 14:00 на сторінці Фонду родини Богдана Гаврилишина у Facebook — https://www.facebook.com/bhfamily.org.

Декларація відповідальності людини

Працюючи на світовому рівні як член Наглядової ради Міжнародної академії мистецтва та науки, ще на початку 2010-х Богдан Гаврилишин дійшов висновку, що світ не є здоровим і що для того, щоб змінити ситуацію, людям потрібно брати на себе відповідальність на всіх рівнях. У 2014 році він створив Декларацію відповідальності людини — короткий документ із 15 пунктів, у якому йдеться про індивідуальну відповідальність кожного з нас на різних рівнях. Він вірив, що Україна може стати каталізатором зміни світової парадигми через цінності та відповідальність.

Запрошуємо вас підтримати ідею запровадження Всеукраїнського дня відповідальності: https://bit.ly/2GWhxZG

Фонд родини Богдана Гаврилишина

Благодійна організація, заснована у 2017 році дружиною та дітьми видатного українця, всесвітньо відомого економіста та візіонера доктора Богдана Гаврилишина. Головною місією фонду є підтримка молодих змінотворців задля сталого розвитку ціннісно-орієнтованої України.

Сайт фонду

Facebook фонду