Видано каталог «Креативні маршрути успіхів громадами Рівненщини» куди увійшли мистецькі "перлини" Смизької громади

Дата: 19.10.2020 13:15

На Рівненщини відбувся  Форум менеджерів культури з ОТГ Рівненської області, в рамках реалізації проєкту   «Креативні маршрути успіхів громадами Рівненщини»  за підтримки Українського культурного фонду.

Проєкт реалізувало Рівненське регіональне відділення Асоціації міст України, який стартував ще на початку червня цього року.  У рамках проекту працівники сфери культури відвідали успішні громади та обмінялись досвідом. Учасницею стала і наша директорка Центру культури та дозвілля Смизької селищної ради Людмила Прокопчук.  Під час фінального Форуму менеджерів культури – учасники презентували свої власні культурні інституції громад, а також побачили новий каталог, у якому розповідають про культурні родзинки своїх громад.

На Форумі учасники представили роботи окремих митців, історії яких увійшли до Креативного каталогу.

Під час реалізації проекту «Креативні маршрути успіхів громадами Рівненщини» менеджери культури визначали найцікавіші локації кожної громади, аби внести їх у каталог. У виданні зібрано близько 60 історій про митців, творчі колективи та культурно – мистецькі надбання –  розповідає  менеджерка проєкту Анна Кульган.

Від Смизької громади у каталозі представлені народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Журавка», зразковий дитячий духовий оркестр «Смига» та майстер з виготовлення дубових бочок Юрій Костюк.

Окрім цього, по закінченню проекту всі учасники отримали сертифікати та підписали Меморандум про співпрацю.

Повідомляє Рівненське РВ АМУ в рамках проєкту  «Креативні маршрути успіхів громадами Рівненщини» за підтримки УКФ.