Патронат над дитиною — швидка і вчасна допомога  дитині та її родині в громаді

Дата: 27.10.2020 16:23

Що потрібно кожній дитині?

Відповідь на це запитання проста: безпека, Їжа, одяг та житло; увага, любов та піклування дорослого; можливість бути здоровою, мати все необхідне для навчання, роз витку та формування життєвих цінностей. Це реально, якщо поруч з дитиною є дбайливі тато, мама, бабусі, дідусі й інші родичі.

А якщо батьки втратили роботу чи житло, хворіють або мають залежності, не вміють піклуватися про власних дітей, проводяться з ними жорстоко або недбало, або залиша ють дітей без догляду? Саме такій дитині може тимчасово прийти на допомогу сім'я патронатного вихователя/виховательки.

Патронат над дитиною це професійна комплексна послуга, яка передбачає тим часовий догляд, виховання та реабілітацію в сім'ї патронатного вихователя/вихова тельки дитини, яка опинилася ускладних життєвих обставинах чи потребує захисту, та одночасне надання спеціалістами соці альної сфери інтенсивних підтримуючих послуг її батькам для вирішення проблем, що призвели до розлучення з дитиною.

Що таке патронат?

Головне завдання патронату забезпечити дитині професій ний сімейний догляд і виховання на період подолання її батька ми складних життєвих обставин, що спричинили влаштування дитини під патронат чи пошук для неї нової родини.

Патронатний вихователь/вихователька це особа, яка пройшла спеціальний курс підготовки й за участю членів сім'ї надає послуги з догляду, виховання та реабілітації дитини за місцем свого фактичного проживання.

Більше інформації читайте за посиланнями:

Патронат над дитиною - швидка і вчасна допомога дитині та її родині в громаді

Що таке послуга патронату над дитиною та які переваги її запровадження в громаді