Поліцейські офіцери громади провели зустріч з місцевими підприємцями щодо дотримання норм карантину

Дата: 03.11.2020 16:52

У зв’язку з загостренням ситуації з пандемією коронавірусу поліцейські офіцери громади, Приступа Віктор та Коханець Роман, провели зустріч з місцевими підприємцями щодо роз’яснення та доведення до відома Постанови Кабінету Міністрів України №641 зі змінами від 23.10.2020 р. «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

На зустріч прийшло 10 місцевих підприємців,  які працюють у торгівельно-розважальній сфері та закладах громадського харчування.

Під час розмови піднімалося питання дотримання режиму роботи закладів громадського харчування (07:00 - 22:00 год.).Також поліцейські офіцери громади нагадали, що кількість відвідувачів закладів харчування має становити 50% від загальної кількості місць.

Щодо закладів торгівлі, то поліцейські наголосили на важливості особистої безпеки працівників та обов'язковому використанні засобів індивідуального захисту. Також для дотримання  соціальної дистанції має бути зроблена розмітка на підлозі на відстані не менше 1,5 м.  Перебування відвідувачів в закладі -  не більше 2 осіб одночасно.

На завершення поліцейські офіцери розповіли про відповідальність за порушення вищевказаної постанови.