Поліцейські перевірятимуть заклади торгівлі та громадського харчування щодо виявлення випадків порушення умов карантину

Дата: 04.11.2020 10:11

Шановні власники та працівники магазинів, аптек, закладів громадського харчування!

Повідомляємо, що у зв’язку з загостренням ситуації з пандемією коронавірусу та частим  недотриманням закладами торгівлі та громадського харчування необхідних карантинних вимог,  на території Смизької об’єднаної територіальної громади будуть проводитися систематичні рейди щодо виявлення випадків порушення умов карантину.

Вчора поліцейські офіцери громади проводили роз’яснювальну бесіду з підприємцями щодо дотримання Постанови КМУ № 641, де зазначені норми та вимоги карантинних обмежень. На зустріч прийшли тільки 10 підприємців.  Робимо висновки, що всі інші вже все знають самостійно ознайомившись з вищевказаною постановою.

Будемо здійснювати жорсткий контроль за дотриманням усіх необхідних правил карантину.

Перевірки здійснюватимуться не лише поліцейськими офіцерами Смизької громади, а також працівниками Дубенського районного відділу поліції та мобільною групою Головного управління національної поліції України в Рівненській області.

Не наражайте на небезпеку ні себе, ні своїх відвідувачів!