Головне управління ДСНС України у Рівненській області провело навчання для представників об'єднаних територіальних громад щодо підвищення рівня безпеки населення

Дата: 05.11.2020 08:17

На захисті безпеки громад Рівненщини!

На базі Привільненської територіальної громади Дубенського району співробітники Головного управління ДСНС України у Рівненській області організували та провели семінар, у ході якого підіймалися питання підвищення рівня безпеки населення в об'єднаних територіальних громадах області шляхом утворення підрозділів місцевої та добровільної пожежної охорони та запровадження навчального проєкту "Безпековий простір".

У семінарі брали участь представники Крупецької, Козинської, Радивилівської, Підлозцівської, Бокіймівської, Млинівської, Острожецької, Підлозцівської, Ярославської, Мирогощанської, Повчанської, Семидубської, Смизької, Тараканівської, Демидівської, Боремельської та Привільненської територіальних громад, що ведуть напрямок роботи цивільного захисту у громаді, а також керівники місцевих та добровільних пожежних команд згаданих громад.

Такі кущові семінари рятувальниками були проведені для усіх об'єднаних громадах області.