Підпалювачів рослинності притягують до відповідальності

Дата: 10.11.2020 10:08

Як повідомляють на сторінці Дубенської РДА у жовтні цього року двох жителів району було притягнуто до адміністративної відповідальності за спалювання сухої рослинності.

Загалом з початку року в Дубенському районі було виявлено 22 таких порушників. Усіх притягнуто до адміністративної відповідальності.

В Дубенському районі працює мобільна група, до складу якої входять працівники Дубенського відділу ГУ ДСНС, Дубенського відділу Нацполіції та ДП "Дубенський лісгосп", яка проводить рейди, які мають на меті запобігання спалюванню сухої рослинності, виявлення підпалювачів та притягнення їх до відповідальності.

Нагадаємо, що в Україні почали діяти нові штрафи за спалювання сухої трави - їх розмір може сягати понад 100 тисяч гривень.