Заклади освіти Смизької громади проводять благодійну акцію

Дата: 10.11.2020 16:16

Лідери учнівського самоврядування Смизької ЗОШ розпочинають благодійну акцію « ДОБРО ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ!».

Учні пропонують придбати книгу Марійки Колесник «Диво» у школі. Ціна довільна.

У Студянському ліцеї та Шепетинській гімназії теж долучаються до благодійної акції до Всесвітнього дня доброти та розповсюджують книгу Марійки. Кошти за продані казки будуть передані на лікування дівчинки.

Бажаючі придбати книгу можуть звернутися до адміністрації вищезгаданих шкіл.

Марійка Колеснік відсвяткувала день народження своєї першої прозової книжечки «Диво». Казки цієї дитини дивовижні. Захоплює її любов до життя.

Сьогодні  дівчинка-інтелектуалка є ученицею Плосківської загальноосвітньої школи I-II ступенів Дубенського району Рівненської області. Вчиться старанно, на відмінно.

У серпні минулого року Марійка захворіла. Діагноз – пілоцитарна астроцитома. Вона перенесла дві операції на головному мозку в Київському інституті нейрохірургії ім. А.П.Ромоданова. На сьогодні потребує обстеження та продовження лікування, адже перед початком карантину його призупинили.

Марійка вірить у життя і людей. Її доброта і витривалість безмежні.

Хто ще не придбав книгу, але має можливість та бажання, може долучитися до доброї справи.