В 2021 РОЦІ ВІДБУДЕТЬСЯ РЕКОНСТРУКЦІЯ СПОРТИВНОГО КОМПЛЕКСУ "МЕБЛЕВИК" В СМТ СМИГА

Дата: 16.11.2020 10:50

Затверджено перелік проектів, що можуть фінансуватися за кошти з Державного фонду регіонального розвитку у 2021 році в Рівненській області.

Ними стали ті ініціативи, що набрали найбільше балів представників обласної комісії з відбору інвестиційних проектів та програм.

Серед проектів переможців і наш - «?Р?е?к?о?н?с?т?р?у?к?ц?і?я? ?с?п?о?р?т?и?в?н?о?г?о? ?к?о?м?п?л?е?к?с?у? ?«?М?е?б?л?е?в?и?к?»? ?в? ?с?м?т? ?С?м?и?г?а? ?Д?у?б?е?н?с?ь?к?о?г?о? ?р?а?й?о?н?у?»?

Загальна вартість проекту становить ???????? ???????????? ???????????? грн., з яких ???????? % - це співфінансування з місцевого бюджету. Тобто, на реконструкцію спорткомплексу Смизька селищна рада в наступному році виділить???? ???????????? ???????????? грн. Решту профінансує Державний фонд регіонального розвитку.

Створення Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) є однією з умов прискорення соціально-економічного розвитку регіонів України, переведення державних інструментів розвитку регіонів на нову основу, відхід від старої практики фінансування виключно будівництва все нових об’єктів, передусім бюджетної сфери, які домінували в переліках фінансування за кошти субвенції на соціально-економічний розвиток регіонів, субвенцій на соціально-економічний розвиток окремих територій, державних цільових програмах. Створення ДФРР дозволяє започаткувати в Україні фінансування проектів регіонального розвитку на конкурсній основі та відповідно до регіональних стратегій розвитку та планів заходів з їх реалізації.