СМИЗЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЗАТВЕРДИЛА НОВОГО ЗАСТУПНИКА СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ
13 листопада 2020 року на першому пленарному засіданні сесії новообрані депутати прийняли рішення «Про затвердження заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради». Розглянувши пропозицію селищного голови, відповідно до ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування» та ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Смизька селищна рада вирішила затвердити Ковальчука Вадима Васильовича на посаду заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради з 16.11.2020 р.
Знайомтеся:
Ковальчук Вадим Васильович народився 15 червня 1999 року в селі Стара Миколаївка. Неодружений. У 2014 році закінчив Смизьку ЗОШ І-ІІІ ст.. У тому ж році вступив у Кременецький лісотехнічний коледж, який закінчив у 2018 році, отримавши диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю «Експлуатація та ремонт обладнання лісового комплексу».
У 2018 році вступив до Національного лісотехнічного університету України на спеціальність «Лісове господарство», спеціалізація «Лісова інженерія». На даний час завершує навчання на магістратурі у цьому ж закладі, обравши заочну форму навчання.
Перший досвід роботи здобував на посаді слюсаря у ТОВ «Прикарпатзахідтранс».
Вітаємо Вадима Васильовича з обранням на посаду заступника селищного голови. Бажаємо успіхів, невичерпної енергії, швидко та легко здобувати новий досвід та знання, а також плідної співпраці з апаратом селищної ради, комунальними установами, виконавчим комітетом та депутатським корпусом. Нехай всі задуми та плани втілюються в життя.