Поліцейські офіцери Смизької громади просять громадян користуватися засобами індивідуального захисту в громадських місцях

Дата: 20.11.2020 15:50

Поліцейські офіцери Смизької громади застерігають громадян щодо перебування в громадських місцях, в т. ч. громадському транспорті без засобів індивідуального захисту.

Пункт 10.1 Постанови 641 Кабінету Міністрів України говорить, що на території України на період дії карантину забороняється перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

Поліцейські мають право за порушення Постанови 641 накладати штрафи розміром від 170 до 255 грн.

Будьте обачні! Бережіть себе та оточуючих!

Як правильно носити медичну маску та рукавички | Центр громадського здоров'я