У Шепетині волонтери створили молодіжний простір

Дата: 07.12.2020 12:10

В приміщенні колишньої сільської ради волонтери зробили ремонт однієї з кімнат. До цього часу це приміщення пустувало,  а тепер там створений чудовий простір, який моолодь Смизької громади може використовувати для свого дозвілля та розвитку. У цю суботу там вже святкували Всесвітній день волонтера.

Нагадаємо, що ціле літо та початок осені в Смизькій громаді діяла Школа волонтерства "Простір добрих справ", яку реалізовувала Агенція розвитку громад "Інтонація ЗМІН"за підтримки Львівська освітня фундація. В результаті школи волонтерства утворилося чимало молодіжних ініціатив, а найголовніше з'явилася молодь, яка хоче розвиватися та змінювати світ на краще.

Також у Смизькій громаді створено осередок БУР Смига, що дає можливість об'єднувати активних людей, волонтерів та разом створювати простори для розвитку та спілкування.

У суботу в молодіжному просторі було дуже гамірно та весело, сюди прийшли діти з Шепетина, Нової Миколаївки, Смиги та Старої Миколаївки. Учасники заходу думали над тим, чому вони займаються волонтерством, що потрібно робити аби бути хорошим волонтером і про те, що об'єднавши наші зусилля, разом ми можемо набагато більше, аніж кожен окремо.

На захід завітав і голова Смизької селищної ради Федоров О. М., який привітав волонтерів зі святом та пригостив солодким подарунком.

Також  від Львівська освітня фундація молодіжний простір отримав чимало настільних ігор, канцтоварів, безконтактний термометр. А Агенція розвитку громад "Інтонація ЗМІН"

подарувала магнітну дошку та фрукти, солодощі для каво-паузи.

Після офіційної частини діти та дорослі спілкувалися в неформальній атмосфері.

Дякуємо всім хто  пропагує та займається волонтерством та робить внесок у розвиток молоді Смизької громади.