Організатори благодійної акції "Даруємо добро дітям 2.0" запрошують небайдужих допомогти зібрати подарунки для дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах

Дата: 07.12.2020 15:08

Агенція розвитку громад "Інтонація ЗМІН" вже вдруге організовує благодійну акцію "Даруємо добро дітям 2.0".

Організатори шукають помічників святого Миколая, щоб зібрати подарунки для 30 малозабезпечених сімей та 27 дітей з інвалідністю.

Ось, що пише керівниця організації на своїй сторінці у Facebook:

В п'ятницю ввечері, 11 грудня, ми будемо пакувати подарунки, в які можна покласти солодощі, мандарини, домашню випічку, канцтовари, іграшки, книжки.

Ви можете долучитися наступним чином:

1. Опублікувати в себе на сторінці інформацію про акцію та звернутися до знайомих підтримати нас фінансово.

2. Поширювати наші дописи про перебіг акції, щоб більше людей дізналися про ініціативу.

3. Придбати солодощі, канцтовари, мандарини або іграшки на посильну суму і передати в нашу організацію в Смигу до 11 грудня (писати або дзвонити на номер 0993848452, 0960409324).

4. Переказати посильну суму коштів на закупівлю подарунків на рахунок організації "Інтонація ЗМІН" 5169330520592814 з поміткою "На благодійну акцію "Даруємо добро дітям", про використання коштів ми публічно прозвітуємо.

5. Запропонувати свій варіант допомоги, яку Ви можете надати.

6. Ще нам потрібен костюм святого Миколая і сам чарівник, тому, хлопці, це - ваш шанс спробувати себе в ролі добродія!

Подарунки Святий Миколай даруватиме діткам в неділю, 13 грудня, тому поспішайте, маєте ще  час аби долучитися до хорошої справи.