НЕ СПАЛЮЙТЕ СУХОЇ РОСЛИННОСТІ - ЦЕ ПРОТИЗАКОННІ ДІЇ!

Дата: 10.12.2020 10:13

3 грудня 2020 року відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Смизької селищної ради. Розглядали Протокол про адміністративне порушення серія ВАБ № 342589 від 25.11. 2020 р, складений поліцейським офіцером Приступою В. І. на жительку с. Стара Миколаївка, яка на своїй присадибній ділянці спалювала сухе зілля. Цим самим жінка порушила п.5.2.15 Правил благоустрою території сіл та селища Смизької селищної ради, відповідальність за яке передбачена ст.152 КУпАП. Згідно рішення комісії накладено стягнення у вигляді штрафу в розмірі 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян а саме 340,00 грн.