Щодо отримання одноразової допомоги фізичними особами-підпиємцями

Дата: 24.12.2020 13:37

ОГОЛОШЕННЯ!

Нагадуємо про необхідность подачі документів до 31.12.2020 року фізичними особами-підпиємцями та найманими працівниками суб’єктів господарювання (в електронній формі з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг) для отримання одноразової матеріальної допомоги (8 000 гривень) на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2.

При цьому інформуємо, що органами державної влади здійснено низку заходів, спрямованих на підтримку мікро- та малого бізнесу в умовах карантинних обмежень, зокрема:

платники 1-ї групи спрощеної системи оподаткування на півроку звільнені від сплати єдиного податку та єдиного соціального внеску;

надається фінансова підтримка тим, хто вимушено зачиняється чи скорочує робочий час;

частково списується та відстрочується виплата податкової заборгованості (списання податкового боргу за усіма податками і зборами у сумі, що не перевищує 3060 грн; відстрочення до 29 грудня 2021 року погашення податкового боргу платників податків – фізичних осіб, що у сумі не перевищує 6800 гривень; списання пені та штрафів у разі самостійної сплати податкового боргу протягом 6 місяців);

на період карантину за рішенням органів місцевого самоврядування підприємці звільняються від плати за оренду комунального майна;

продовжується масштабна державна програма дешевого кредитування
 «5-7-9», якою передбачені антикризові заходи для бізнесу (рефінансування діючих кредитів під 0% річних, надання кредиту під 3% річних на будь-які потреби);

відтерміновано до 1 січня 2022 року обов’язкове застосування РРО (ПРРО) для фізичних осіб – підприємців, які є платниками єдиного податку другої – четвертої груп та обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує граничного обсягу доходу, встановленого для першої  групи платників єдиного податку,крім тих, які провадять діяльність у сферах з істотними ризиками ухилення від оподаткування.

Як отримати 8 тисяч держдопомоги – виплати ФОП, списання податкових боргів  » Слово і Діло