Пластуни з Смизької громади доставити Вифлеємський Вогонь Миру до вірян Дубенського благочиння

Дата: 31.12.2020 09:00

У молодіжному просторі с. Шепетин почав діяти Пласт. Цього року рій новачок вперше в житті поряд із пластунами з Кременця та Горинки, виконав відповідальну місію - доставити Вифлеємський Вогонь Миру до вірян Дубенського благочиння.

Для тих, хто ще не знає - Пласт — це українська скаутська організація, метою якої є сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді.

Пласт виховує молодь як свідомих, відповідальних і повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільноти, провідників суспільства.

Сьогодні у мене відбулися перші новацькі сходини. Це мої перші кроки в якості старшопластунки виховниці рою. І я дуже тішуся, що я нарешті до цього дійшла чи доросла.

На відміну від більшості скаутських організацій світу, де членство завершується із досягненням 25-ліття, для членства у Пласті немає обмежень. Умовний віковий поділ передбачає 5 вікових категорії: пташата (до 6 років, можуть бути членами Пласту лише разом зі своїми батьками), новаки (6-12 років), юнаки (12-18 років), старші пластуни (18-35 років) та пластуни-сеніори (від 35 років).

Надіюся, що завдяки і моїм намаганням в нашій громаді буде зростати трошки більше свідомих і відповідальних громадян.

Кого цікавить більше інформації про ПЛАСТ можна почитати тут https://www.plast.org.ua/about/.

Вифлеємський Вогонь Миру наші пластунки привезли і в Молодіжний простір Шепетина.