Дупутата Смизької селищної ради Кузьмич Валентину запросили на урок з правознавства у 9 клас Студянського ліцею

Дата: 29.01.2021 14:31

Темою уроку було закріплення знань про місцеве самоврядування в Україні та практичне заняття "Звернення громадян".

Депетат пише на своїй сторінці у Facebook:

"Спілкування було цікавим як для учнів, так і для мене. Говорили про демократію, громадські організації нашої громади та Молодіжну раду, про співпрацю місцевої влади з молоддю. Про те, що заступникові селищного голови всього 21 рік і кожен дев’ятикласник через 6-7 років може потенційно стати як не головою громади, то його заступником або старостою свого села.

Говорили про важливість участі громадян у вирішенні загальнодержавних питань та питань місцевого значення. Ознайомилися з видами звернень і вимогами до їх документального оформлення.

Чекаю виконання домашнього завдання – звернення кожного учня до депутата чи голови громади з пропозицією, зауваженням, заявою про вирішення проблем, що їх наразі турбують. Дякую директору ліцею Вікторії Кононюк за запрошення і Іванні Бабич за співпрацю на уроці".