Герої нашого краю: Ткачук Степан Павлович

Дата: 04.02.2021 17:09

На фото один з останніх повстанців на теренах Вербського (тепер Дубенського) району. Ткачук Степан Павлович, житель села Сапанівчик, 1925 року народження. Член ОУН. В УПА з 1944 року. Мав псевда "Кузеренко, Омелько, Дуб". З 1947 року в боївці підрайонного провідника ОУН "Максима" -( Бронський Степан, с.Стара Носовиця). Після загибелі "Максима" (20 жовтня 1951 року в селі Стара Миколаївка), Кузеренко був переведений в боївку районного провідника ОУН "Юрка"- (Ярмолюк Степан, с.Залужжя). На фото поруч дружина Федчук Оксана Сидорівна. Проживала в селі Птича в одному будинку з родичкою на ім'я Євдокія (агент МГБ під оперативним псевдонімом "Анна). Оксана допомагала повстанцям продуктами, прихистком, на базарі купляла папір для друкування листівок. Діяв "Кузеренко" на теренах Вербського району до 1953 року. Далі відомості про нього відсутні. Пропав безвісти. Пам'ятаймо!

Інформацію надав Анатолій Василюк

May be an image of 2 людиниНемає опису світлини.Немає опису світлини.