У Шепетині починає діяти на постійній основі молодіжний простір "ТУР"

Дата: 17.02.2021 14:26

Раді повідомити, що відтепер молодіжний простір "ТУР" працюватиме на постійній основі

Пропонуємо вашій увазі попередній (тестовий) розклад роботи молодіжного простору. Вказані у розкладі заходи та заняття не є вичерпними. Буде ще багато цікавих проектів та подій для молоді))). Будемо раді пропозиціям та ініціативам від молоді, адже саме на неї і спрямована діяльність. Девіз нашого простору  "Нічого для молоді без молоді!".

Завданням молодіжного простору є самореалізація молоді в інтелектуальному, моральному, духовному та творчому розвитку.

Крім того, серед основних напрямків - національно-патріотичне виховання, створення умов для неформальної освіти, розвиток фінансової грамотності, підприємливості, критичного мислення, медіаграмотністі) та розвиток волонтерства.