10 березня 2021 року фахівцем Дубенського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Головного управління Пенсійного фонду України буде здійснено виїзний прийом громадян

Дата: 05.03.2021 14:25

10 березня 2021 року фахівцем Дубенського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області буде проведений виїзний прийом громадян на території Смизької об’єднаної територіальної громади .

Громадяни можуть звертатися для роз’яснення особливостей пенсійного забезпечення, порядку призначення пенсій та проведення перерахунку пенсій, зарахування страхового стажу, умови набуття страхового стажу в добровільному порядку, перелік документів для оформлення пенсії за віком, продовження виплати пенсії по інвалідності.

Також будуть роз'яснені особливості впровадження нового сервісу призначення пенсії в “один дотик” через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України.

Прийом здійснюватиметься за адресою вул. Б. Хмельницького, 37 (приміщення селищної ради).

ПФУ впровадив автоматичне призначення пенсії