Платники ПДВ Рівненщини поповнили державний бюджет на понад 740 мільйонів гривень

Дата: 17.05.2021 16:02

У січні – квітні 2021 року платниками ПДВ області  сплачено до державного  бюджету 749,8  млн. грн. податку на додану вартість. За словами начальника Головного управління ДПС у  Рівненської області Віталія Чуя, в порівнянні з минулим роком  надходження зросли на 234 млн. грн., або на 45 відсотків.

Така позитивна динаміка щодо збільшення надходжень ПДВ є результатом відкритих і партнерських взаємин з бізнесом, якісного сервісного обслуговування платників та високого рівня сумлінної сплати податку суб’єктами господарювання області.

Крім того, електронний формат спілкування з бізнесом, який активно впроваджує ДПС, насамперед в питанні адміністрування ПДВ, створює рівні конкурентні умови для відповідального бізнесу.

Нагадуємо, що у відкритій та приватній частинах Електронного кабiнету, розміщеного на офіційному веб-порталі ДПС (https://cabinet.tax.gov.ua), платники податків мають доступ до сервісу «Дані реєстру платників ПДВ».

Робота у приватній частині здійснюється з використанням електронного цифрового підпису, що сертифікований у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів.

Для перевірки даних про реєстрацію платником ПДВ достатньо здійснити пошук за податковим номером (серією та номером паспорта) або найменуванням/ПІБ платника податків.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)