За продаж алкогольних напоїв на розлив без права здійснювати таку діяльність -  штраф  6800 гривень

Дата: 24.05.2021 10:49

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що відповідно до ст. 15 прим.3 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» продаж алкогольних напоїв на розлив для споживання на місці дозволяється тільки суб’єктам господарювання громадського харчування та спеціалізованим відділам, що мають статус суб’єктів господарювання громадського харчування, суб’єктів господарювання з універсальним асортиментом товарів.

В разі встановлення порушення при продажу алкогольних напоїв на розлив, до суб’єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафу  - 6800 гривень, згідно зі ст. 17 Закону № 481.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)