УВАГА! У пожежонебезпечний період відвідування лісових масивів ЗАБОРОНЕНО!

Дата: 25.06.2021 16:00

Згідно розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації від 22 червня 2021 року № 463 „Про заборону заїзду на територію лісового фонду області транспортних засобів та відвідування хвойних засаджень протягом пожежонебезпечного періоду у 2021 році”.
Відповідно до статті 19 Кодексу цивільного захисту України, статей 31, 88. Лісового кодексу України, статей 6, 16, 28, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 3 Правил пожежної безпеки в лісах України, затверджених наказом Державного комітету лісового господарства України від 27 грудня 2004 року №278, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 24 березня 2005 року за №328/10608, з метою запобігання реальній загрозі виникнення численних пожеж у лісах області і мінімілізації їх наслідків протягом пожежонебезпечного періоду:
1. Заборонити заїзд на територію лісового фонду Дубенського району (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та інших механізмів, за винятком тих, що використовуються для лісогосподарської мети, та відвідування населенням хвойних насаджень при 5-му класі пожежної небезпеки (надзвичайна ситуація) за умовами погоди.
2. Держлісгоспам та лісокористувачам провести роботу з інформування громадян про заборону доступу до хвойних лісів.
Перший заступник
голови райдержадміністрації Борис КУРИЦЬКИЙ
Про заборону відвідування населенням лісів, в'їзду до них транспортних  засобів та полювання у період високої пожежної небезпеки протягом 2021 року  - Лебедин | Офіційний сайт Лебединської міської ради