ОГОЛОШЕННЯ про початок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації

Дата: 12.07.2021 14:51

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації Смизька селищна рада повідомляє про початок проведення громадського слухання щодо детального плану території на земельній ділянці орієнтовною площею 0,15 га для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій за межами с. Онишківці на території Смизької селищної ради, Дубенського району, Рівненської області. Замовник: Дубенська районна державна адміністрація. Підставою для розроблення детального плану території є розпорядження голови Дубенської районної державної адміністрації від 28.04.2021р. № 156.

Пропозиції щодо врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб будуть прийматися протягом 30 днів від дня опублікування оголошення за адресою: Смизька селищна рада, 35680, смт Смига вул. Заводська, 1 «Б». Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання відбудуться 17.08.2021р. о 15.00 год. В приміщенні селищної ради.

Селищний голова     Олександр ФЕДОРОВ