Рівненщина: до бюджетів усіх рівнів надійшло понад 3,5 мільярда гривень ПДФО

Дата: 13.08.2021 08:10

Упродовж січня-липня 2021 року завдяки офіційним робочим місцям та іншим легальним доходам громадян Рівненщини до бюджетів усіх рівнів надійшло 3 мільярди  542 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб.

Відповідно до бюджетного розподілу, з усієї суми надходжень державна скарбниця отримала  885,5 млн  грн  ПДФО, територіальні громади - 2657 млн грн цього платежу.

За словами заступника начальника ГУ ДПС у Рівненській області Надії Друзюк, сума сплаченого в області ПДФО на 25 відсотків перевищує аналогічні показники минулого року. Такий ріст надходжень ПДФО зумовлений, насамперед, відповідальним ставленням роботодавців до виконанням своїх зобов’язань.

«Податок на доходи фізичних осіб залишається бюджетоутворюючим для місцевих громад, - наголошує Надія Друзюк. - Тому повна легалізація всіх без винятку робочих місць має бути в пріоритетах керівників органів місцевої влада та представників бізнес спільноти».

Головне управління ДПС у Рівненській області