Підписано Меморандум про співпрацю між Мінсоцполітики та Громадською організацією „Клуб підтримки вагітності та материнства „Лада”

Дата: 29.10.2021 08:21

Сьогодні був підписаний Меморандум про співпрацю між Міністерством соціальної політики України та  Громадською організацією „Клуб підтримки вагітності та материнства „Лада”  щодо організації комплексної підтримки батьків після народження дитини.

Його метою є запровадження ефективних форм співпраці для підвищення рівня культури ставлення до батьків у суспільстві, створення та покращення умов для якісного відновлення жінок після пологів, швидкої соціальної адаптації, соціальної реінтеграції жінок до ринку праці.

Міністр соціальної політики України Марина Лазебна подякувала Громадській організації „Клуб підтримки вагітності та материнства „Лада” за внесок в популяризацію підтримки батьків після народження дитини в Україні та наголосила на важливості партнерства громадянського суспільства з державою.