Молодіжна рада Смизької громади розвиває медіаграмотність молоді

Дата: 23.02.2022 16:41

Молодіжна рада організовує тренінг з медіаграмотності, щоб пояснити як працюють соціальні мережі та як їх можна використовувати, щоб цікаво розповідати про життя громади.

Для участі у заході запрошують молодь 14-35 років з усіх населених пунктів громади.

Мета заходу: командотворення серед членів молодіжної ради та кандидатів, які хочуть стати її членами, розвиток комунікативних навичок та розуміння ролі молодіжної ради в житті громади

Запрошений тренерСергій Штурхецький, кандидат наук з державного управління, доцент, голова Незалежної Медіа профспілки України.

Учасники тренінгу дізнаються:

1. Як функціонують соцмережі?

2. Алгоритми соцмереж, контент. Яким чином можна їх використовувати для активностей у громаді?

3. Планування інформаційної кампанії у соцмережах.

4. Фейки та маніпуляції у соцмережах та методи їх протидії.

Дата проведення: 24 лютого о 14.00.

Місце проведення: сесійний зал Смизької селищної ради (приміщення ЦНАП).

Тренінг відбудеться в рамках проєкту «Відповідальна молодь - успішна громада!», що реалізується за підтримки Посольства Великої Британії в Україні та програми "Активні громадяни" від Британської Ради в Україні.

Організаційні партнеригромадська організація Агенція сталого розвитку "Хмарочос" та Асоціація Молодіжних працівників України - АМПУ.

#АдвокатуйЯКПрофі