ОГОЛОШЕННЯ!!!

Дата: 23.03.2022 15:06

Згідно розпорядження селищного голови №69 «Про заборону спалювання листя, залишків сухої рослинності та побутових відходів на території Смизької територіальної громади» на території громади заборонено:

• у весняно-літній та осінній пожежонебезпечні періоди спалювання на території Смизької територіальної громади твердих побутових відходів, опалого листя, стерні, залишків сухої рослинності.

• в'їзд транспортних засобів і відвідування лісів у період високої пожежної небезпеки
  • розпалювання багаття і в лісових масивах і на територіях, що ходяться поруч з лісовими масивами у період підвищеної пожежної небезпеки.

Розпорядження з основної діяльності №69 «Про заборону спалювання листя, залишків сухої рослинності та побутових відходів на території Смизької територіальної громади»